Termin dostawy

Ile wynosi czas dostawy?

 

Prosimy zwrócić uwagę, że pakiety mają przedłużony termin dostawy (do 14 dni roboczych), co zależy od aktualnych stanów magazynowych (czasem musimy poczekać na nową dostawę).Czas oczekiwania na przesyłkę = czas kompletowania przesyłki + czas jej dostarczenia.


Zarówno czas realizacji zamówienia, jak i czas dostawy, podajemy, licząc tylko dni robocze.

 

 

1. Na czas, po którym przesyłka trafi do rąk klienta, składa się czas potrzebny nam na jej skompletowanie i czas potrzebny poczcie lub kurierowi na jej dostarczenie. Ponieważ towary w naszym sklepie różnią się od siebie pod względem tego, jak szybko jesteśmy w stanie przygotować je do wysłania, czas kompletowania całego zamówienia szacujemy na podstawie tego, jak długo może zająć nam przygotowanie produktu, na który trzeba czekać najdłużej.

2. Zamówienie płatne za pobraniem jest przyjęte do realizacji w chwili otrzymania potwierdzenia zamówienia.

3. Zamówienie płatne kartą lub szybkim przelewem jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy szybki przelew lub karta zostanie zautoryzowana online przez serwis płatności online (PayByNet, Dotpay.pl).

4. Zamówienie płatne zwykłym przelewem jest przyjęte do realizacji w chwili, gdy środki dotrą na nasze konto bankowe.


O zaksięgowaniu wpłaty oraz o wysyłce informujemy mailem. Znajdziesz w nim także numer nadania przesyłki. Jeśli nie dojdzie ona do Ciebie w ciągu 2-3 dni roboczych - skontaktuj się z nami poprzez adres e-mail firmaavanti@firmaavanti.pl lub zadzwoń do nas (tel. (55) 235 45 33).
Koszyk

Ilość produktów: 0

Wartość: 0.00 zł

Zobacz Nas na: